preload
Część 2


Niemiecki na Szóstkę
Część 2Dla średnio zaawansowanych

Autor: Katarzyna Furmaniak
Liczba lekcji: 15 (w tym 3 lekcje próbne)


Bezterminowy dostęp:
79 zł
Katarzyna Furmaniak ukończyła germanistykę na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przez 6 lat pracowała jako nauczycielka języka niemieckiego w jednej z poznańskich szkół podstawowych, aktualnie uczy niemieckiego w gimnazjum w województwie wielkopolskim.

W trakcie studiów przez kilka lat udzielała korepetycji z niemieckiego, głównie dzieciom i młodzieży, dzięki czemu wypracowała własne metody skutecznego nauczania m. in. poprzez gry i zabawy.

Lekcje niemieckiego, które prowadzi w szkole, są niezwykle urozmaicone i ciekawe, a jej uczniowie uważają ją za jedną z najsympatyczniejszych nauczycielek. Pani Kasia przygotowuje z ich udziałem przedstawienia teatralne w języku niemieckim, uczy ich niemieckich piosenek, organizuje szkolne wycieczki do Niemiec, w trakcie których przybliża swoim uczniom kulturę i obyczaje naszych sąsiadów.

Często podróżuje do Niemiec, utrzymując stałe kontakty ze swoimi przyjaciółmi rozsianymi w różnych częściach tego kraju.

Pani Kasia prywatnie jest osobą niezwykle towarzyską i pełną energii. Zjednuje sobie sympatię innych uśmiechem i pozytywnym nastawieniem. Ma dobry kontakt z dziećmi, szybko zarażając je swoim entuzjazmem, który potrafi pożytecznie wykorzystać.